The Dubai Fitness Championship. Miłosz Staworzyński Sukces,który smakuje najbardziej.💪🏆

Wpis dotyczący startu Miłosza w Dubaju, jest doskonałą okazją do rozpoczęcia podsumowania współpracy z zawodnikami, korzystającymi zIndoor Endurance Programming w 2017.

Miarą sukcesu jest postęp. Nie tylko w sferze wyników oraz osiągnięć sportowych, ale przede wszystkim w poprawieniu swoich słabości. To nam się udało.👌 To jest dla nas najważniejsze i sprawia największą satysfakcję.

Przegląd roku 2017, zaczynamy od najświeższego wydarzenia. Wyjątkowego nie tylko w kontekście sportowym,ale przede wszystkim determinacji, uporu i walki.

Miłosz Staworzyński zajmuje 17 miejsce w elitarnych zawodach, w których startowało wielu zawodników gejmsowych oraz regionalsowych. To były najmocniejsze zawody CrossFitowe, w jakich brali udział Polacy do tej pory.
Stanąć w jednym szeregu z :Björgvin Karl Guðmundsson,TRAVIS MAYER
RASMUS ANDERSEN,BEN SMITH,ALEX VIGNEAULT,LUKAS ESSLINGER,LUKAS HOGBERG
ALEX ANDERSON,JASON SMITH,PHIL HESKETH,JAMES NEWBURY

..i rywalizować oraz wygrywać 👊z nimi, to doświadczenie bezcenne.

Sukces Miłosza tym bardziej cieszy, ponieważ dokładnie rok temu, o pełnym treningu crossfitowym mowy być nie mogło, z powodu bardzo poważnej kontuzji – zerwanie Achillesa.

To był na pewno bardzo trudny okres w życiu zawodnika,kiedy w ciągu jednej chwili, rozmywa się przyszłość i rozsypuje się
wszystko: forma sportowa, plany startowe. A mimo to
determinacja i silna wola, oraz wsparcie najbliższych, przekręciło koło fortuny I po roku czasu Miłosz osiągnął swój najważniejszy sukces sportowy w CrossFicie.

Naszym podstawowym celem treningowym zaraz po kontuzji było, wzmocnić to co jest najmocniejsze i wrócić do gry, jak najszybciej. Sukcesami wspierać wiarę, że kontuzja to tylko epizod.
Praca nad słabościami, gorszymi elementami nie była priorytetem, nie było na to czasu i nie miała sensu.
Po roku czasu widać, że to był dobry wybór. 👌

👉Teraz czas na zmiany: Przyszedł moment pracy nad słabościami. W przypadku Miłosza program treningowy będzie różnił sie diametralnie od tego z 2017. Crossfit będzie stanowił marginalną część w przygotowaniach do sezonu 2018.
A cel jest jeden: #roadtoDubaj2018.

Obserwujcie nas. Będzie ciekawie

MIłoszs 2 miłosz Miłosz 3

The Dubai Fitness Championship. Miłosz Staworzyński – Sukces, który smakuje najbardziej.