Ostatni dzień roku 2017, zobowiązuje do małego podsumowania sportowych osiągnięć i sukcesów.
Wiele z nich ma charakter wymierny, zdefiniowany przez zajęte miejsce w wybranych zawodach, w świecie sportu
i rywalizacji papierek lakmusowy sukcesu zawodnika i trenera. Ale czy na pewno ?

Osobiście uwarzam, że miarą sukcesu jest zupełnie inna wartość, o której zapominamy, rzecz ulotna i w procesie treningowym niedoceniana – drobne i nieznaczne postępy,
jak wykonanie jednego powtórzenia więcej czy utrzymanie pozycji o kilka sekund dłużej.
Małe kroczki, które z perspektywy czasu tworzą wszystko.

Dla mnie największym osiągnięciem jako osoby przygotowującej plany treningowe jest każda informacja zwrotna
która jest świadectwem tego, że Wasze słabości stają się Waszą siłą. 💪

w pełni mój sukces definiują słowa jednego z zawodników ; ” Ogólnie jestem bardzo zaskoczony efektami programowania 😉
Bo robie sie na prawdę dobry w ten cf ” – i tego życzę każdemu ćwiczącemu w Nowym Roku 2018🎇– Róbcie się na prawdę dobrzy w ten CrossFit.

Poniżej dla porządku i lista osiągnięć zawodników korzystających z planów treningowych IEP, z których jestem
niezmiernie dumny.

Dziękuję Wam z całego serca 👊

Regionals – Madryt 2017:
13. Marcin Szybaj – Crossfit Coach & Athlete
29. Paweł Kozak – CrossFit Athlete & Coach

The Dubai Fitness Championship
17. Miłosz Staworzyński – CrossFit Coach

The Fittest on the West Coast.
1 i 2 miejsce (Open/mężczyźni) Paweł Łukasiewicz i Damian Świtliński

Hardy Wars – Ogólnopolskie zawody CrossFit/Open
1 miejsce (Open/kobieta) i 3 miejsce (Open/mężczyźni) Paulina Borcowska iMichał Zwolak

Riders Throwdown
1 miejsce (Elite/mężczyźni) Miłosz Staworzyński – CrossFit Coach – CrossFit Coach

Rise Of Beasts
1 miejsce (Open/mężczyźni) Damian Świtliński

Chudy Wawrzyniec
II miejsce w Chudym Wawrzyńcu na 85 km w górach (k) Alina Wyleżałek

Półmaraton Gliwice
6 miejsce (Open/Kobiety) czas 1:26:50 Alina Wyleżałek

Cross Miners Games
2 miejsce (Elite/mężczyźni) Piotrek Mielczarek

Swiss Alpine Battle
1 miejsce (Man-Man team) -Bronisław Olenkowicz
BOTM – Battle Of The MachinesOf The Machines
2 miejsce (Elite/mężczyźni) Max Ziarkowski

The Test of Fitness
2 miejsce (Elite/mężczyźni) Piotrek Mielczarek
3 miejsce (Open/Kobiety) Adrianna Lipska

99 Problems Invitational
1 miejsce (team) Miłosz Staworzyński i Piotrek Mielczarek

Loginlab 2017
1 miejsce (Masters/mężczyźni) – Tomasz Fiks
1 miejsce (Man-Man team) -Bronisław Olenkowicz

Southern Warriors.
1 miejsce (Elite/mężczyźni) Miłosz Staworzyński

Ekantor.pl Battle of Europe – International Charity Competition.
1 miejsce (Elite/mężczyźni) Bronisław Olenkowicz i 2 miejsce Szybaj Marcin

Cross League Finals
1 miejsce (Elite/mężczyźni) Wojtek Laszczak

Battle of Riga
2 miejsce (Elite/mężczyźni) Miłosz Staworzyński – CrossFit Coach

Łódź Garage Games RX
1 miejsce (Elite/mężczyźni) Bronisław Olenkowicz i 2 miejsce Piotrek Mielczarek
1 miejsce (Masters/mężczyźni) Grzegorz Jasiński Coach & CrossFit Athlete

Battle of Prague
1 miejsce (Elite/mężczyźni) Miłosz Staworzyński

2017

Indoor Endurance Programming – Sezon 2017. Podsumowanie.