Zaczynamy przygotowania do sezonu 2020. Wyzwanie nowe. Do tej pory nie współpracowałem z OCERówą 😊 i to na takim wysokim poziomie. Duża odpowiedzialność. Zadanie bardzo wymagające.
Dla osób początkujących czy średniozaawansowanych dobrze skrojony plan ogólny (GPP) przynosi efekty szybko – jest łatwiej.
W przypadku osób zaawansowanych na bardzo wysokim poziomie, zaczynamy od wysokiego progu, gdzie plan treningowy aby był skuteczny musi być celowany – dla prowadzącego zadanie znacznie trudniejsze, bardziej wymagające. Cel: jak poprawić coś, co jest bardzo dobre.
Na szczęście➡️➡️ „Progress Is A Process.” – zawsze jest coś do poprawy. Atleta nigdy nie jest kompletny. I tym będziemy się zajmować w 2020 – wejściem na wyższy poziom sprawności..
W przygotowanich Pracujemy w mezocyklach.

Zaczniemy od :
➡️Budowanie siły biegowej oraz generowanie mocy
➡️Budowanie wytrzymałości beztlenowej
➡️Budowanie siły ramion – ćwiczenia izolowane push/pull

Impossible is nothing 👊
➡️➡️„Strenght is important but Endurance is everything” G.L.

#runmageddon #spartan #spartanrace #ocr #ocrtraining #ocrrunner #running #run #bieganie #crossfit #crossfitendurance #crossfitgames #crossfitlife #crossfitlove #crossfitters #crossfitgirl #crossfitgirls #indoorendurance #indoorenduranceteam #veganism #vegan #plantbased #veganlife #veganfood #govegan #weganizm

„Let’s get ready to rumble” – OCR athlete