Indoor Endurance Programming to nie tylko samo programowanie, to przede wszystkim kadra trenerska.

Na każdym poziomie zaawansowania istnieje potrzeba pracy nad techniką. Najlepszym sposobem eliminowania błędów to trening pod okiem specjalisty z danej dyscypliny. W Indoor Endurance Programming możecie nawiązać współpracę z trenerami, których wiedza i kompetencje są na najwyższym poziomie.

Obecnie możecie skorzystać z treningów indywidualnych prowadzonych przez trenerów od: gimnastyki oraz podnoszenia ciężarów na terenie Śląska, Wrocławia oraz Warszawy.

Zawodnicy z  Indoor Endurance Programming mają również możliwość przeprowadzenia  badań wydolnościowych pod okiem specjalisty od fizjologii wysiłku Dr Szczepana Wiecha, a także skorzystać z usług doskonałego fizjoterapeuty Jakuba Surmacza.

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z którymś w trenerów to skontaktuj się z nami pod adresem : strefawod@gmail.com lub wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie.

Gimnastyka

Marcin Szyc – Trener II klasy gimnastyki sportowej i akrobatyki.
Instruktor kulturystyki, narciarstwa zjazdowego i samoobrony.
Propagator i jeden z pierwszych trenerów Parkour w Polsce.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Kaskaderów Filmowych „13”.
Specjalista w zakresie treningu gimnastycznego i funkcjonalnego z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym podejściem pedagogicznym. Twórca autorskich, innowacyjnych metod treningowych w zakresie nauczania elementów gimnastyki sportowej i akrobatyki

Weightlifitng

Bartek Garbaciak – Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener przygotowania motorycznego Kadry Polski Biegaczy Narciarskich oraz fizjoterapeuta prowadzący swój prywatny gabinet. W swej karierze zawodniczej kilkukrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski U23 (srebro kat. 56 kg i dwukrotnie brąz kat. 56 kg i 62 kg) i Akademickich Mistrzostw Polski (dwukrotnie złoty medal kat. 56 kg i 62 kg). Obecnie jako wykwalifikowany instruktor podnoszenia ciężarów prowadzi zajęcia  i swoich podopiecznych w CrossFit Bytom. (Śląsk). Obecnie współpracuje z : Miłoszem Staworzyńskim i Bartoszem Więckowskim.

Michał Tomaszewski – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończył studia o kierunku zdrowie publiczne (odnowa biologiczna, fizjoterapia, rehabilitacja, wychowanie fizyczne) oraz drugi kierunek o specjalizacji trenerskiej. Trener II stopnia, instruktor odnowy biologicznej oraz trener CrossFit Level 1.
Pracował w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie zajmował się grupami sportowymi, współpracował ze sportowcami wyczynowymi różnych dyscyplin.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Jedyny Polak, który ukończył dwutygodniowe szkolenie z podnoszenia ciężarów w Moskwie, prowadzone przez 5 wybitnych specjalistów: Dmitry Klokov’a (srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich), Dmitry Berestov’a (złoty medalista Igrzysk Olimpijskich) oraz Dmitry Lapikov’a (brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich) oraz Vladimira Safonova (trener Mistrzów Świata, Europy, Igrzysk) i Borisa Sheiko („profesor” od trójboju siłowego).
Od 2015 roku współpracuje z Dmitry Klokov’em, który do dnia dzisiejszego jest jego trenerem i mentorem.
Szkoła rosyjska różni się od innych szkół swoją wszechstronnością, kompletnym i solidnym przygotowaniem technicznym i merytorycznym. Dzięki temu przynosi bardzo dobre efekty. Do tej szkoły i rodzaju treningu przekonało się wielu zawodników z Polski jak i z zagranicy z którymi współpracuje online.
Obecnie współtworzy Mjollnir Weightlifting Camp na którym przekazuje zdobytą wiedzę osobom, które są gotowe do ciężkiej pracy. Pracuje w największym afiliowanym boxie w Gdańsku – CrossCore.

Facebook fan page: https://www.facebook.com/MiszaPol/?fref=ts

Kacper Wiejak – Reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów w latach 2006-2012r. Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski. Od 2014r Jest instruktorem podnoszenia ciężarów w Rebook Crossfit Mokotów, GCW oraz R99. Pod jego opieką trenują lub trenowali jedni z najlepszych crossfiterów w Polsce, : Paweł Kozak, Miłosz Staworzyński oraz Bartek Lipka (Warszawa)

Tomasz Mitrosz – instruktor sportu ze specjalizacją podnoszenie ciężarów, technik masażysta, praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodniczym i instruktorskim ,prowadzący i autor szkoleń z zakresu techniki podnoszenia ciężarów. Podnoszenie ciężarów trenuje od 2001 roku w klubie Burza Wrocław, następnie w UKS talent Wrocław. Dzięki połączeniu doświadczenia wyniesionego z podnoszenia ciężarów i fizjoterapii, masażu dostosowuje szkolenie techniczne jak i programowanie treningu siłowego do osób na każdym poziome. Na co dzień prowadzi treningi grupowe w Hardy Crossfit. Na stałe współpracuje  również z Piotrkiem Mielczarkiem z Crossfit Krzyki

 

Fizjologia

Szczepan Wiecha – Fizjolog sportowy. Jako Adiunkt pracował w Instytucie Fizjologii Człowieka na AWF w Krakowie, Obecnie jest pracownikiem naukowym AWF w Białej Podlaskiej. Pasjonat fizjologii sportowej i możliwości kształtowania wydolności fizycznej. Właściciel Sportlab.pl – centrum diagnostyki sportowej, z którym współpracują zawodnicy Indoor Endurance Programming.