Jestem trenerem CrossFit (CF-L1) , licencjonowanym trenerem CrossFit Endurance oraz Aerobiccapacity by Chris Hinshaw . Od lat zajmuję się sportem jako zawodnik i trener. Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych i startowałem w zawodach na poziomie ogólnopolskim. Ostatnie lata poświęciłem biegom Ultra oraz CrossFitowi. Te dwie rzeczy zmieniły całkowicie moją optykę postrzegania wysiłku fizycznego, przygotowania motorycznego oraz treningu. Dwie różne dyscypliny, dwa różne dominujące systemy energetyczne w trakcie wysiłku.

Na bazie moich wieloletnich doświadczeń i obserwacji, literatury oraz opracowań dotyczących wysiłku fizycznego w sporcie oraz  po konsultacjach z trenerami różnych dyscyplin sportowych, od tych czysto siłowych po wytrzymałościowe, stworzyłem Indoor Endurance Programming, – metodę treningową w treningu crossfitowym, bazującą na dobieraniu odpowiedniej intensywności ćwiczeń, czasu trwania i przerw między powtórzeniami oraz seriami. Więcej o samej metodzie znajdziecie [tutaj].

Obecnie z programu treningowego  Indoor Endurance Programming korzystają najlepsi w polsce crossfiterzy w przygotowaniu do zawodów Regionals oraz CrossFit Games. Tutaj znajdziesz listę zawodników wchodzących w skład team Indoor Endurance Programming

Czas  wolny przeznaczam przede wszystkim na administrowanie serwisem Strefawod.pl, który poświęcony jest CrossFitowi w Polsce i na świecie. Na bieżąco śledzę materiały z zakresu żywienia w sporcie, a także te dotyczące nowych metod treningowych.
Grzegorz
CEO Indoor Endurance Programming
CrossFit Level 1 Trainer
CrossFit Endurance Trainer
CrossFit Aerobic Capacity Trainer